Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Menu
my: မီနူး

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
