Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Language
ne: भाषा

en: On
ne: माथि

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: URL
ne: यूआरएल

en: Menu
ne: मेनु

en: Medium
ne: माध्यम

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
