Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Content
nn: Innhald

en: Language
nn: Språk

en: On
nn: På

en: Download
nn: Last ned

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Help
nn: Hjelp

en: Off
nn: Av
