Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Content
pt: Conteúdo

en: Language
pt: Idioma

en: On
pt: Habilitado

en: Settings
pt: Configurações

en: Help
pt: Ajuda

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Off
pt: Desligado

en: Medium
pt: Médio

en: Domain
pt: Domínio

en: General
pt: Geral

en: Tools
pt: Ferramentas

en: Stop
pt: Parar

en: Alignment
pt: Alinhamento

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Slow
pt: Devagar

en: Fast
pt: Rápido

en: Decrease font size
pt: Diminuir o tamanho da fonte

en: Increase font size
pt: Aumentar tamanho do texto

en: Translation
pt: Tradução

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Customer ID
pt: Código do Cliente

en: Button text
pt: Texto do botão

en: Pause
pt: Pausa

en: Cookie lifetime
pt: Tempo de vida do cookie

en: Cookie name
pt: Nome do cookie

en: Sentences
pt: Frases
