Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Content
ro: Conținut

en: Language
ro: Limba

en: On
ro: Pornit

en: Download
ro: Descarcă

en: Settings
ro: Setări

en: Help
ro: Ajutor

en: Top
ro: Sus

en: Menu
ro: Meniu

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Off
ro: Oprit

en: Medium
ro: Mediu

en: Domain
ro: Domeniu

en: Tools
ro: Instrumente

en: Features
ro: Caracteristici

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Translation
ro: Traducere

en: Offset
ro: Decalaj
