Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Content
ru: Содержимое

en: Language
ru: Язык

en: On
ru: Вкл

en: Download
ru: Скачать

en: Settings
ru: Настройки

en: Help
ru: Справка

en: Top
ru: Вверху

en: Menu
ru: Меню

en: Bottom
ru: Снизу

en: Off
ru: Выкл

en: Medium
ru: Средний

en: Domain
ru: Домен

en: General
ru: Общий

en: Tools
ru: Инструменты

en: Stop
ru: Остановить

en: Features
ru: Особенности

en: Alignment
ru: Выравнивание

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Slow
ru: Медленно

en: Fast
ru: Быстро

en: Translation
ru: Перевод

en: Subdomain
ru: Поддомен

en: Offset
ru: Пропустить

en: Word
ru: Слово

en: Customer ID
ru: ID покупателя

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: Pause
ru: Пауза

en: Play
ru: Играть

en: Dictionary
ru: Словарь
