Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Content
sl: Vsebine

en: Language
sl: Jezik

en: Download
sl: Prenesi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: Top
sl: Na vrhu

en: Menu
sl: Meni

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Medium
sl: Srednja

en: Domain
sl: Domena

en: General
sl: Splošno
