Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Language
sq: Gjuha

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: URL
sq: Adresa URL

en: Menu
sq: Menuja

en: Medium
sq: Mesatar
