Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Content
sr: Садржај

en: Language
sr: Језик

en: Settings
sr: Подешавања

en: Menu
sr: Мени

en: Bottom
sr: Дно

en: Translation
sr: Превод
