Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Content
sv: Innehåll

en: Language
sv: Språk

en: On
sv: På

en: Download
sv: Ladda ned

en: Settings
sv: Inställningar

en: Help
sv: Hjälp

en: Top
sv: Överst

en: Menu
sv: Meny

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Off
sv: Av

en: Medium
sv: Mellan

en: Domain
sv: Domän

en: General
sv: Allmän

en: Tools
sv: Verktyg

en: Features
sv: Funktioner

en: Alignment
sv: Placering

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: Translation
sv: Översättning

en: Subdomain
sv: Subdomän

en: Offset
sv: Kompensera

en: Button text
sv: Knapptext

en: Pause
sv: Pausa

en: Play
sv: Spela upp

en: Cookie lifetime
sv: Livstid för cookie

en: Cookie name
sv: Namn för cookie
