Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: On
ta: சரி

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Help
ta: உதவி

en: Top
ta: மேல்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Off
ta: இல்லை

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: General
ta: பொது

en: Tools
ta: கருவிகள்

en: Alignment
ta: சீரமைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு
