Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Content
te: సారము

en: Language
te: భాష

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Help
te: సహాయం

en: Top
te: పైన

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Menu
te: మెనూ

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: General
te: సాధారణ

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Translation
te: అనువాదం

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం
