Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: On
th: เปิด

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Menu
th: เมนู

en: Off
th: ปิด

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Domain
th: โดเมน

en: General
th: ทั่วไป

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า

en: Voice
th: คลิปเสียง
