Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Content
tr: İçerik

en: Language
tr: Dil

en: On
tr: Açık

en: Download
tr: İndir

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Help
tr: Yardım

en: Top
tr: En üst

en: Menu
tr: Menü

en: Bottom
tr: Alt

en: Off
tr: Kapalı

en: Medium
tr: Orta

en: Domain
tr: Etki alanı

en: General
tr: Genel

en: Tools
tr: Araçlar

en: Features
tr: Özellikler

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Translation
tr: Çeviri

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Button text
tr: Buton metni

en: Pause
tr: Geçici olarak durdur
