Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content
ru: Утка

en: Language
ru: Дыл

en: Help
ru: Дуза

en: Medium
ru: Ортумак

en: Translation
ru: Очулдурары
