Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Top
ug: ئۈستى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
