Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Content
uk: Вміст

en: Language
uk: Мова

en: On
uk: Увімкнено

en: Download
uk: Завантаження

en: Settings
uk: Налаштування

en: Help
uk: Довідка

en: Top
uk: Зверху

en: URL
uk: URL-адреса

en: Menu
uk: Меню

en: Bottom
uk: Знизу

en: Off
uk: Вимкнено

en: Medium
uk: Середній

en: Domain
uk: Домен

en: General
uk: Загальне

en: Tools
uk: Інструменти

en: Stop
uk: Зупинити

en: Features
uk: Властивості

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: Decrease font size
uk: Зменшити розмір шрифту

en: Increase font size
uk: Збільшити розмір шрифту

en: Translation
uk: Переклад

en: Subdomain
uk: Субдомен

en: Offset
uk: Зміщення

en: Word
uk: Слово

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Pause
uk: Призупинити

en: Play
uk: Відтворити

en: Dictionary
uk: Словник

en: Button title
uk: Назва кнопки
