Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Content
vi: Nội dung

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: On
vi: Bật

en: Download
vi: Tải về

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Off
vi: Tắt

en: Medium
vi: Vừa

en: Domain
vi: Miền

en: General
vi: Tổng quát

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Stop
vi: Dừng

en: Features
vi: Tính năng

en: Alignment
vi: Căn chỉnh

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Slow
vi: Chậm

en: Fast
vi: Nhanh

en: Translation
vi: Dịch thuật

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Pause
vi: Tạm dừng

en: Play
vi: Phát

en: Dictionary
vi: Từ điển
