Open ReadSpeaker (8.x-1.10) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Settings
vi: Thiết lập

en: North America
vi: Bắc Mỹ

en: Features
vi: Tính năng

en: Europe
vi: Châu Âu

en: Africa
vi: Châu Phi

en: Asia
vi: Châu Á
