Open ReadSpeaker (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Language
nl: Taal

en: Listen
nl: Beluister

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Enable development mode
nl: Ontwikkelingsmodus inschakelen

en: Select a language
nl: Kies een taal

en: General settings for ReadSpeaker
nl: Algemene ReadSpeaker-instellingen

en: Enter your ReadSpeaker ID
nl: Vul uw ReadSpeaker-ID in.

en: Administer Open ReadSpeaker
nl: Open ReadSpeaker beheren

en: manage open ReadSpeaker
nl: Open ReadSpeaker beheren

en: Listen to this page using ReadSpeaker
nl: Beluister deze pagina met ReadSpeaker

en: Open ReadSpeaker Settings
nl: Open ReadSpeaker-instellingen

en: Open readspeaker block
nl: Open ReadSpeaker-blok
