Open ReadSpeaker (8.x-1.10) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Language
is: Tungumál

en: Settings
is: Stillingar

en: URL
is: vefslóð

en: North America
is: Norður Ameríka

en: Europe
is: Evrópa

en: Africa
is: Afríka

en: Asia
is: Asía

en: South America
is: Suður Ameríka
