Open ReadSpeaker (8.x-1.10) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: North America
kn: ನಾರ್ತ್ ಅಮೇರಿಕಾ

en: Europe
kn: ಯೂರೋಪ್

en: Africa
kn: ಆಫ್ರಿಕಾ
