OpenAgenda (3.4.12) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Language
bg: Език

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Node
bg: Материал

en: Order
bg: Поръчка

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: @time ago
bg: преди @time

en: Default order
bg: Ред по подразбиране

en: Favorites
bg: Любими
