OpenAgenda (3.4.12) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Language
sk: Jazyk

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Node
sk: Uzol

en: Order
sk: Poradie

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: @time ago
sk: pred @time

en: Default order
sk: Predvolené zoradenie

en: Custom filter
sk: Vlastný filter

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
