OpenAgenda (3.4.13) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Language
ku: زمان

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Node
ku: گرێ

en: Order
ku: ڕیز

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Default order
ku: ڕێکخستنی بنەڕەتی
