OpenAgenda (3.4.13) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: @time ago
my: @time အချိန်က
