OpenAgenda (3.4.15) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Language
or: ଭାଷା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ
