OpenAgenda (3.4.17) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Previous
no: Tilbake

en: Next
no: Neste

en: Language
no: Språk

en: Search
no: Søk

en: None
no: Ingen

en: General settings
no: Generelle innstillinger

en: Order
no: Rekkefølge

en: Default language
no: Standardspråk

en: @time ago
no: @time siden

en: Default order
no: Standardrekkefølge

en: Placeholder
no: Plassholder
