OpenAgenda (3.4.18) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Language
eo: Lingvo

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Node
eo: Nodo

en: Order
eo: Ordo

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Default order
eo: Defaŭlta sinsekvo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
