OpenAgenda (3.4.18) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Language
ja: 言語

en: Search
ja: 検索

en: None
ja: なし

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Node
ja: ノード

en: Order
ja: オーダー

en: Default language
ja: デフォルトの言語

en: @time ago
ja: @time 前

en: Default order
ja: デフォルトの並び順

en: Placeholder
ja: プレースホルダー
