OpenAgenda (3.4.19) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Language
id: Bahasa

en: Search
id: Pencarian

en: None
id: Tiada

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Region
id: Wilayah

en: Location
id: Lokasi

en: Order
id: Urutan

en: City
id: Kota

en: Default language
id: Bahasa bawaan

en: Department
id: Departemen

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: Default order
id: Urutan standar
