OpenAgenda (3.4.19) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Language
nn: Språk

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Location
nn: Stad

en: Order
nn: Sorteringsval

en: City
nn: By

en: Default language
nn: Standard språk

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Default order
nn: Standard rekkjefølgje
