OpenAgenda (3.4.19) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Language
uk: Мова

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Region
uk: Область

en: Node
uk: Матеріал

en: Location
uk: Місце розташування

en: Order
uk: Послідовність

en: City
uk: Місто

en: Default language
uk: Базова мова

en: Department
uk: Відділ

en: @time ago
uk: @time тому

en: Filter options
uk: Параметри фільтра

en: Default order
uk: Базова послідовність

en: Favorites
uk: Вибране

en: Custom filter
uk: Спецфільтр

en: Filter type
uk: Тип фільтру

en: Placeholder
uk: Заповнювач
