OpenAgenda (3.4.20) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Node
az: Material

en: Location
az: Məkan

en: Default language
az: Defolt dil

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Default order
az: Defolt sifariş

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
