OpenAgenda (3.4.20) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Node
cy: Nod

en: Location
cy: Lleoliad

en: Order
cy: Trefn

en: City
cy: Tref

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: @time ago
cy: @time yn ôl

en: Default order
cy: Trefn rhagosod
