OpenAgenda (3.4.20) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Order
ga: Ordú

en: City
ga: Cathair
