OpenAgenda (3.4.20) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Label
is: Merking

en: Region
is: Svæði

en: Node
is: Nóða

en: Location
is: Staðsetning

en: Order
is: Pöntun

en: City
is: Borg

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: Department
is: Deild

en: @time ago
is: @time síðan

en: Default order
is: Sjálfgefin röð
