OpenAgenda (3.4.20) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы

en: @time ago
ky: @time мурун
