OpenAgenda (3.4.20) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Region
lt: Sritis

en: Node
lt: Mazgas

en: Location
lt: Vieta

en: Order
lt: Tvarka

en: City
lt: Miestas

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis
