OpenAgenda (3.4.20) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Region
lv: Reģions

en: Node
lv: Mezgls

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Order
lv: Secība

en: City
lv: Pilsēta

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Default order
lv: Noklusējuma secība
