OpenAgenda (3.4.20) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ
