OpenAgenda (3.4.21) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Region
am: ክልል

en: Location
am: ቦታ

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
