OpenAgenda (3.4.21) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Location
bn: অবস্থান

en: Order
bn: ক্রম

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা

en: @time ago
bn: @time সময় আগে
