OpenAgenda (3.4.21) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Node
bs: Nod

en: Location
bs: Lokacija

en: Order
bs: Poredak

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: @time ago
bs: prije @time

en: Default order
bs: Defaultni raspored
