OpenAgenda (3.4.21) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Label
gl: Etiqueta

en: Region
gl: Área

en: Node
gl: Nodo

en: Location
gl: Localización

en: Order
gl: Orde

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: @time ago
gl: fai @time

en: Default order
gl: Orde predeterminada

en: Favorites
gl: Favoritos
