OpenAgenda (3.4.21) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: Region
he: איזור

en: Node
he: פריט תוכן

en: Location
he: מיקום

en: Order
he: סידור

en: City
he: עיר

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Department
he: מחלקה

en: @time ago
he: לפני @time

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: Placeholder
he: שומר מקום
