OpenAgenda (3.4.21) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Node
hy: Նոդ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: @time ago
hy: @time առաջ
