OpenAgenda (3.4.21) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Department
kn: ವಿಭಾಗ

en: Default order
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್ ಕ್ರಮ

en: Favorites
kn: ಅಚ್ಚುಮೆಚ್ಚಿನವು
