OpenAgenda (3.4.21) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Node
sv: Nod

en: Location
sv: Plats

en: Order
sv: Ordning

en: City
sv: Stad

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Department
sv: Avdelning

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Default order
sv: Förvald ordning

en: Placeholder
sv: Platshållare
