OpenAgenda (3.4.22) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta

en: Region
ast: Rexón

en: Node
ast: Noyu

en: Location
ast: Llugar

en: Order
ast: Orde

en: @time ago
ast: hai @time
